– egyszerű összetétel és üde íz, oldható por formájában, étrend‑kiegészítő
Görögdinnye 320 g
232
Értékelés 4.6/5, 232 recenzję
7 290 Ft
(2 278,13 Ft / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– friss gyümölcsízzel, szteviol‑glikozidokkal édesítve, több mint 84% fehérjetartalommal
Mandarin 500 g
135
Értékelés 4.6/5, 135 recenzję
12 990 Ft
(2 598 Ft / 100 g)
Elektrolitok
– egyszerű összetétel és üde íz, oldható por formájában, étrend‑kiegészítő
Mandarin 320 g
93
Értékelés 4.7/5, 93 recenzję
7 290 Ft
(2 278,13 Ft / 100 g)
Granola
– sült pelyhek és diófélék nagy, ropogós fürtökben, kis tételekben, kézzel feldolgozva a maximális frissesség érdekében.
Mandula & méz 400 g
12
Értékelés 4.9/5, 12 recenzję
3 390 Ft
(847,50 Ft / 100 g)
Clear Whey Isolate
– friss gyümölcsízzel, szteviol‑glikozidokkal édesítve, több mint 84% fehérjetartalommal
Mandarin 25 g
135
Értékelés 4.6/5, 135 recenzję
1 090 Ft
(4 360 Ft / 100 g)
Granola
– sült pelyhek és diófélék nagy, ropogós fürtökben, kis tételekben, kézzel feldolgozva a maximális frissesség érdekében.
Csokoládé és kesudió 400 g
45
Értékelés 4.8/5, 45 recenzję
3 390 Ft
(847,50 Ft / 100 g)
Sajtos ropi
– ropogós nasi érlelt lett sajtból, 50% fehérjetartalom, laktózmentes
Pikáns paprika 50 g
11
Értékelés 4.6/5, 11 recenzję
1 290 Ft
(2 580 Ft / 100 g)
Sajtos ropi
– ropogós nasi érlelt lett sajtból, 50% fehérjetartalom, laktózmentes
Oregánó és bazsalikom 50 g
17
Értékelés 4.7/5, 17 recenzję
1 290 Ft
(2 580 Ft / 100 g)
Sajtos ropi
– ropogós nasi érlelt lett sajtból, 50% fehérjetartalom, laktózmentes
Hagyma, fokhagyma és petrezselyem 50 g
28
Értékelés 4.5/5, 28 recenzję
1 290 Ft
(2 580 Ft / 100 g)
Újdonság
Protein Granola
– nagy ropogós fürtökben sült zabpehely és diófélék, tejfehérje chipsszel gazdagítva, egyszerű nasi vagy tápláló reggelialap.
Csokoládé tengeri sóval 350 g
7
Értékelés 3.7/5, 7 recenzję
3 690 Ft
(1 054,29 Ft / 100 g)
Újdonság
Double Trouble Protein Bar
– kétrétegű szelet csokoládés bevonattal, 29% minőségi fehérje, tartósítószerek és színezékek nélkül
Arany csokoládé mogyoróval 55 g
1
Értékelés 5.0/5, 1 recenzja
1 090 Ft
(1 981,82 Ft / 100 g)
-10 %
Liofilizált eper csokoládéban
– ropogós, fagyasztva szárított eper, magas kakaótartalmú csokoládéval bevonva, lecitin- és fényezőanyag-mentes
3× étcsokoládé 120 g
112
Értékelés 4.7/5, 112 recenzję
6 993 Ft
Eredeti ár: 7 770 Ft
(1 942,50 Ft / 100 g)
-10 %
Liofilizált eper csokoládéban
– ropogós, fagyasztva szárított eper, magas kakaótartalmú csokoládéval bevonva, lecitin- és fényezőanyag-mentes
3× fehér csokoládé 120 g
91
Értékelés 4.8/5, 91 recenzję
6 993 Ft
Eredeti ár: 7 770 Ft
(1 942,50 Ft / 100 g)
-10 %
Liofilizált eper csokoládéban
– ropogós, fagyasztva szárított eper, magas kakaótartalmú csokoládéval bevonva, lecitin- és fényezőanyag-mentes
3× tejcsokoládé 120 g
107
Értékelés 4.8/5, 107 recenzję
6 993 Ft
Eredeti ár: 7 770 Ft
(1 942,50 Ft / 100 g)
Light Organic Crew Socks
– könnyített, bordázott zokni biopamutból
Black
86
Értékelés 4.8/5, 86 recenzję
5 790 Ft
BIO Cold Brew
– ready-to-drink, gyümölcsös és virágos ízprofil, szűrt víz
Pure Black Ethiopia 200 ml
52
Értékelés 4.7/5, 52 recenzję
1 490 Ft
(745 Ft / 100 ml)
Seamless Ribbed Bra
– varrás nélküli bordázott melltartó nem csak edzéshez
XS/S shark
130
Értékelés 4.5/5, 130 recenzję
9 190 Ft
Multivitamin Complex
– 25 hatóanyag, a napi vitaminadag 100%-a, a C‑vitamin hozzájárul a normál immunrendszeri működéshez és az idegrendszeri aktivitáshoz.
90 kapszula
27
Értékelés 4.8/5, 27 recenzję
7 490 Ft
(83,22 Ft / 1 kapszula)
Protein Mug Cake Mix
– légies, pihe-puha textúra, 20 g fehérje adagonként, kiváló minőségű fehérje fokozatos felszabadulással
Csokoládé és mogyoró 420 g
282
Értékelés 4.7/5, 282 recenzję
5 490 Ft
(1 307,14 Ft / 100 g)
Rice Chocoballs BIO
– szuper ropogós golyók, tiszta összetevők, értelmetlenség nélkül, egy jó réteg kézműves csokoládéval
Tejcsokoládé 50 g
264
Értékelés 4.7/5, 264 recenzję
1 090 Ft
(2 180 Ft / 100 g)
Rice Chocoballs BIO
– szuper ropogós golyók, tiszta összetevők, értelmetlenség nélkül, egy jó réteg kézműves csokoládéval
Étcsokoládé 50 g
191
Értékelés 4.6/5, 191 recenzję
1 090 Ft
(2 180 Ft / 100 g)
Kollagén komplex
– három márkás kollagénforrás, frissítő ízzel, biotinnal a haj, a nyálkahártya és a bőr normál állapotának fenntartása érdekében.
Eper és banán 300 g
158
Értékelés 4.5/5, 158 recenzję
10 990 Ft
(3 663,33 Ft / 100 g)
Hajpakolás
– természetes kivonatokból készült, erősíti a természetes fényt és regenerálja a sérült hajat
Bergamott 100 ml
9
Értékelés 4.5/5, 9 recenzję
4 990 Ft
(4 990 Ft / 100 ml)
Sampon
– minden hajtípusra, növényi kivonatokból, frissítő illattal, parabén- és szulfátmentes
Menta mandarinnal 200 ml
27
Értékelés 3.6/5, 27 recenzję
3 190 Ft
(1 595 Ft / 100 ml)
Protein Mug Cake Mix
– légies, pihe-puha textúra, 20 g fehérje adagonként, kiváló minőségű fehérje fokozatos felszabadulással
Eper és fehér csokoládé 420 g
163
Értékelés 4.6/5, 163 recenzję
5 490 Ft
(1 307,14 Ft / 100 g)
Csokoládés málna
– liofilizált gyümölcs csokoládébevonattal, magas kakaótartalommal, fényezőanyagok nélkül
Étcsokoládé 150 g
77
Értékelés 4.8/5, 77 recenzję
3 390 Ft
(2 260 Ft / 100 g)
Liofilizált eper csokoládéban
– ropogós, fagyasztva szárított eper, magas kakaótartalmú csokoládéval bevonva, lecitin- és fényezőanyag-mentes
Tejcsokoládé 120 g
107
Értékelés 4.8/5, 107 recenzję
2 590 Ft
(2 158,33 Ft / 100 g)
Tritan Shaker Pro
– rendkívül ellenálló anyagból készült, lekerekített aljú és spirállal a tökéletes keverés érdekében, nem szivárog és nem szívja magába a szagokat.
Stealth black 700 ml
70
Értékelés 4.3/5, 70 recenzję
4 590 Ft
Greens Mix
– 13 aktív összetevő, köztük 4 szuperélelmiszer, a Chlorella és a spirulina segít támogatni a vitalitást és az immunrendszert.
Zöld alma koffein nélkül 300 g
216
Értékelés 4.2/5, 216 recenzję
9 690 Ft
(3 230 Ft / 100 g)
BIO Tiszta habart balzsam marhafaggyúból
– a bőr természetes hidratálása és táplálása, puhító balzsam 100% marhafaggyúból, tartósítószerek és egyéb adalékanyagok nélkül.
60 ml
26
Értékelés 4.6/5, 26 recenzję
4 990 Ft
(8 316,67 Ft / 100 ml)
Szájtapasz
– az alvás minőségének javítása és a horkolás megszüntetése, a nem kívánt szájlégzés csökkentése, a fogak egészségének elősegítése.
30 db
36
Értékelés 4.4/5, 36 recenzję
3 390 Ft
Ceramid krém
– 100%-ban természetes éjszakai krém ceramidokkal, shea vajjal és E-vitaminnal, erősíti a bőr védőrétegét, mélyen hidratálja és támogatja a bőr regenerációját alvás közben
Nyugodtan fogadd el a sütiket🍪 - ez segít kényelmesebbé tenni a vásárlási élményt azáltal, hogy a kosaradban hagyja a termékeket, emlékszik a bejelentkezésedre és biztosítja, hogy az egész folyamat zökkenőmentesen menjen.