Trouble Protein Bar - vélemények

Írj véleményt
4,8
2938 értékelés

Kiváló!!! Pontosan olyan ízű, mint a Bounty.

Nagyszerű, nagyon meglepett!❤️

100x jobb, mint a Bounty🥥

Imádom ezeket a fehérjeszeleteket, többféle változatot is kóstoltam, és mindegyiknek szuper volt az állaga, az ízük pedig nem volt mű! Szerintem a széles választéknak köszönhetően mindenki megtalálja a számára megfelelőt.

nagyon ízletes

Nagyon jó!

A kék egyszerűen bounty, imádom 👌

Ez brutális! Biciklizéshez rendeltem, gyors nassolnivalónak, és elképesztő! Kókuszos íz, vanília, kiváló csokoládé! Szerintem ez nem olyan, mint a Bounty, vagy bármi hasonló, de nagyon finom!!!

Kiváló

Szerintem a legjobb

Az összes 632 vélemény megjelenítése