Tojásfehérje por - vélemények
Nincs semmi kifogásolnivalóm. Árban sokkal jobban megéri, mint a kis kiszerelést megvenni a boltokban. Nem igazán hittem el, hogy olyan lesz, mint az igazi tojásfehérje, de nem tudnám megkülönböztetni. Biztosan újra meg fogom vásárolni☺️
szuper termék minden formában
Elég sós, viszonylag íztelen, de bele lehet keverni fehérjébe, joghurtba stb., így meg lehet inni.
Főzés közben nagyon összeállnak. Még nem találtam olyan felhasználási módot, ahol ne csomósodnának össze.
Attól tartottam, hogy lesz benne az a bizonyos „utóíz”, amit mások is említettek a hozzászólásokban, de végül elégedett vagyok. Reggeli kásába használom, és a kissé megváltozott állagon kívül megfelel nekem :) leveshez egyelőre még nem mertem hozzáadni.
Megkóstoltuk, de sem az íze, sem az illata nem tetszett. Lehet, hogy rosszul készítettük el. Végül a zsák nagy részét kidobtuk. Pedig a hagyományos folyékony tojásfehérjét rendszeresen használjuk, és elégedettek vagyunk vele.
Kiváló választás
Nem használható tovább
Remek alternatíva a hagyományos tojás helyett
amikor megpróbáltam beletenni a rántottába, összeugrott és ehetetlen lett