Kelta só - vélemények

Írj véleményt
4,8
41 értékelés

Jó só.

Nos, ez Só, mit is lehetne még mondani. Azonban a név kissé félrevezető, mivel a "Fleur de Sel" egy másik fajta Sóra utal, és én csak azért vettem meg ezt a terméket, mert azt hittem, hogy valódi Fleur de Sel lesz 😅. Mindenesetre nem fogok kevesebb csillagot adni csak a félrevezető reklám miatt.

Abszolút nagyszerű és ízletes gyümölcslé

Kiváló, nagyon kellemes ízű. Tényleg feldobja a saláták ízét.

Pelyheket vagy finom sópelyheket vártam, az Vilgain pelyhes sóhoz akartam hasonlítani. Azonban olyan szabványos szemcseméretű tengeri só volt a csomagban, biztosan nem olyan, mint amit a sóvirágoktól elvárnék.

Nagyon érdekes, finom ízű só. Meglepett, hogy mennyire nedves. És valószínűleg kicsit dunsztos, de az állaga miatt is, nagyon szeretem vele fűszerezni az ételeket. Olyan "rendhagyó élmény", és rögtön úgy érzem, hogy az étel különlegesség, még ha csak egy gyorskaja is. 😅🙏🏻