Vanessa Albert

Vélemények

OMG, ez annyira finom! Szuper krémes, mesterséges édesítés nélkül

Szerintem ez nagyon finom, enyhén gyümölcsös kakaós ízjegye van, nem túl keserű, és ideális sütéshez.

OMG! Annyira finom! Mint a fehér Nutella, csak tiszta, természetes és alacsony cukortartalmú. Imádom a mogyoródarabkákat.