Pizzatészta - vélemények

Írj véleményt
4,8
6099 értékelés

Imádom! Gyors és kiváló vacsorára/ebédre, amikor az ember pizzára vágyik.

A tészta kiváló, sajnos nagyon rövid a minőségmegőrzési ideje. 2026.6.8-án érkezett a csomag, és mind a 8 tészta minőségét megőrzi 2026.6.14-ig. 6 napos minőségmegőrzési idő szerintem tényleg kevés, így kénytelenek voltunk minden nap pizzát enni, ami nem volt betervezve.

Visszatérő vásárlók

Egyszerűen nagyszerű, a gyerekeknek is ízlik, nagyon gyors és egyszerű elkészítés

Ez inkább tortillára emlékeztet. Össze voltak ragadva.

Kiváló, ennél jobb pizzát még nem ettem.

Jó ízű, és az ember könnyedén elkészítheti otthon a pizzát felesleges munka nélkül.

Tökéletes, felülmúlta az elvárásokat :)

A legjobb házi pizza.

Remek tészta, szuper ízletes

Az összes 1212 vélemény megjelenítése