Liofilizált barack - vélemények

Írj véleményt
4,6
69 értékelés

Isteni finom, tökéletes állagú.

Fantasztikus, letehetetlen :D

Menő! Nagyon finom

az őszibarack íze intenzív és finom, azonban számomra sokkal keményebbek, mint más liofilizált gyümölcsök

Abszolút kiváló íz... Nagyon meglepett, hogy ilyen finomak👍

Rendben, ez szuper.

Ropogós és édes

Az összes gyümölcs közül az őszibarack a legjobb 🧡🍑

Sajnos csalódtam, nedvesek és szagosak voltak.

Kemény és íztelen

Az összes 17 vélemény megjelenítése