Inaktív élesztőpehely - vélemények

Írj véleményt
4,9
529 értékelés

Ízesítetlen fehérjével keverve = savófehérje.

Egész jó, levesben ízlik, viszont ételre szórva sajt helyett nem.

Kiváló diós-sajtos íz. Szinte minden ételre szórok belőle.

klasszikusan salátákhoz használom

Tojásokhoz, kiváló.

Nagyon ízlik, parmezán helyett használom.

ebből szuper leves, krém és ízesítő is készíthető

Nagyon ízlik nekem a zöldségsalátában.

Nélkülözhetetlen ízesítő

Szuper, szórom salátára vagy csak úgy az ebéd ízesítésére. Nem szabad túlzásba vinni a mennyiséget, de könnyed sajtos ízt ad. Nem érezhető úgy, mint a klasszikus élesztő.

Az összes 79 vélemény megjelenítése