Inaktív élesztőpehely - vélemények
Írj véleményt
4,9
529 értékelés
Martina
értékelte ezt a terméket
Ellenőrzött vásárlás
21 nappal ezelőtt
Cseh nyelvből fordítva
●
ID: Rbde2464588d3b0b0
Ízesítetlen fehérjével keverve = savófehérje.
Kateřina
értékelte ezt a terméket
Ellenőrzött vásárlás
24 nappal ezelőtt
Cseh nyelvből fordítva
●
ID: Rbba6de3d9f0a9aa9
Egész jó, levesben ízlik, viszont ételre szórva sajt helyett nem.
Marcela
értékelte ezt a terméket
Ellenőrzött vásárlás
egy hónapja
Cseh nyelvből fordítva
●
ID: Ra67bdbe22e8b26c0
Kiváló diós-sajtos íz. Szinte minden ételre szórok belőle.
Jaroslava
értékelte ezt a terméket
Ellenőrzött vásárlás
egy hónapja
Cseh nyelvből fordítva
●
ID: R99c0fbdc80d8908c
klasszikusan salátákhoz használom
Martina
értékelte ezt a terméket
Ellenőrzött vásárlás
egy hónapja
Cseh nyelvből fordítva
●
ID: Ra33847b09bfe9f37
Tojásokhoz, kiváló.
Bianka
értékelte ezt a terméket
Ellenőrzött vásárlás
2 hónappal ezelőtt
Lengyel nyelvből fordítva
●
ID: Rae9f58234740df42
Nagyon ízlik, parmezán helyett használom.
Jiřina
értékelte ezt a terméket
Ellenőrzött vásárlás
2 hónappal ezelőtt
Cseh nyelvből fordítva
●
ID: Rbb8c613aec201170
ebből szuper leves, krém és ízesítő is készíthető
Ludmila
értékelte ezt a terméket
Ellenőrzött vásárlás
3 hónappal ezelőtt
Cseh nyelvből fordítva
●
ID: Rb89c3a08654803cf
Nagyon ízlik nekem a zöldségsalátában.
Marta
értékelte ezt a terméket
Ellenőrzött vásárlás
3 hónappal ezelőtt
Cseh nyelvből fordítva
●
ID: R91d940304ac14fa4
Nélkülözhetetlen ízesítő
Michaela
értékelte ezt a terméket
Ellenőrzött vásárlás
3 hónappal ezelőtt
Cseh nyelvből fordítva
●
ID: Rb96154348f185065
Szuper, szórom salátára vagy csak úgy az ebéd ízesítésére. Nem szabad túlzásba vinni a mennyiséget, de könnyed sajtos ízt ad. Nem érezhető úgy, mint a klasszikus élesztő.
Az összes 79 vélemény megjelenítése