Fagyasztva szárított erdei gyümölcsök keveréke - vélemények

Írj véleményt
4,9
286 értékelés

Kiváló joghurtba

Kiváló keverék, ropogós, egészséges, ízletes.

nagyon finom, legjobb kásához 😋

Fél zsáknyi port kaptam szétmorzsolódva. Nagy csalódás ezért az árért.

Minőségi, rendben van

Kiváló 👍♥️

Kiváló keverék, gyönyörűen ropogós

nagyon finom

PECKA EXTRÉM 💥 (az eper brutááááális)

Nekem jól passzolt a kásához, anyukámnak viszont savanyúnak tűnt.

Az összes 30 vélemény megjelenítése