Búzadara tészta paradicsommal - vélemények
Jó, de nagyon ki kell ízesíteni. Szoktam hozzá keverni Vilgain csirkemell konzervet is.
Nekem jobban ízlik a mushroom. Ez a változat egy kicsit íztelennek tűnik számomra.
Szuper, gyors és finom.
Gyors elkészítés és kiváló íz.
Könnyen elkészíthető, csodás illatú, nagyon laktató és ízletes étel.
Az elkészítés egy kicsit más, mint ahogy a terméken szerepel, több víz kell hozzá, hosszabb főzési idő – jobban meg kell ízesíteni. De finom, rendszeresen vásároljuk. Reméljük, hogy az összetevők nem változnak meg, mint más termékeknél (rosszabb irányba).
Jó ötlet, de teljesen íztelen. Zavar benne egyfajta vegetás utóíz, de ez valószínűleg a szárított hagyma miatt van. Ízesítés után fogyasztható, értékelem a tápanyag referenciaértéket.
Nem volt teljesen rossz, de jobban meg kellene fűszerezni, főleg sóval. Miután hozzáadtam húst, sajtot és egy kis tejszínt, már jó volt, de valószínűleg nem venném meg újra.
Nem igazán az árához képest, kiábrándító. Nekünk nem tetszett. Ízléstelen, ízetlen volt.
Nagyszerű egy gyors vacsorához, amikor nem akarsz túl sokáig főzni.