Búzadara tészta gombával - vélemények

Írj véleményt
4,5
134 értékelés

Nekem túl mű íze van.

Elégedettség 100%

Nem rossz, de nem is kiemelkedő, viszont ha nincs időd vagy nincs kedved bonyolultabb ételt főzni, akkor ez szuper választás, és az íze is jó. 🙂

Zseniális!

Nagyon sűrű!

Szuper gyors és finom.

Abszolút nem jó. Mesterséges íz. Az elkészítési útmutató a csomagoláson nem megfelelő, több vízre van szükség, különben száraz, kemény és nem jó.

Gombalevessel főztem, és szuper lett. Alkalmas egy gyors, tápláló ebéd elkészítéséhez még a „lustább” napokon is. Ajánlom.

Gyors és nagyon finom

Nem venném meg újra, nem jött be az íze.

Az összes 34 vélemény megjelenítése