BIO Teljeskiőrlésű krékerek - vélemények

Írj véleményt
4,5
419 értékelés

nem igazán ízlenek

Kemény és íztelen. Nagyon csalódott vagyok. Nagyon nehéz jó összetevőkből készült ropogós kekszet találni, de ezek túl kemények, vastagok és hiányzik belőlük az íz.

Nagyon finomak 🙂

Remek, egészségesebb alternatíva péksütemények helyett utazáskor, vagy esti tálakon, stb...

Nagyon finom 🤩

Az összetevőket tényleg jónak találom, íz szempontjából viszont sajnos nem győzött meg a termék. Magában egyáltalán nem ízlik, és a rágás közbeni állaga is kellemetlen, mert a szájban egyre több lesz belőle. Fűszeres túróval vagy más mártogatóssal viszont sokkal jobb, így snackként ízletes. De magában sajnos nem.

Jó snack.

Ízében és összetételében is kiváló

Finom. Szuper kirándulásokhoz, mint snack az éhség csillapítására 😊

Nagyon finom alternatívája a sós snacknek🙂

Az összes 94 vélemény megjelenítése