BIO Mogyoróvaj - vélemények

Írj véleményt
4,8
3218 értékelés

Jó zabkásába.

Szuper termék :)

Nekem a blue túl híg, de az íze rendben van.

A mogyoróvaj jó, de a bio változat annyira nem ízlett nekünk.

Jól kenhető, az összetevők és az ár is megfelelő, elégedett vagyok.

Többször is megrendeltem, nagyon jó

Pont ma reggeliztem ezt a finomságot. Luxus íz

Szuper nagy kiszerelés. Az íze kiváló. :)

Kiváló, nagyszerű íz 🤤

A magvajaknál fontos az íz, az összetevők és mindenekelőtt a keverhetőség😄 Ennél a terméknél ez magától értetődik! Pedig már rengeteg márkát kipróbáltam. Szóval mostantól csak ehhez maradok hű🧡

Az összes 580 vélemény megjelenítése