BIO Fehérjés kukoricachips - vélemények

Írj véleményt
4,7
215 értékelés

Szuper finom, például filmnézéshez vagy egy baráti estéhez.

Szuper! Csúcs!

Erősen függőséget okoz!

Top (pikáns) íz a tévéhez

Kiváló chipszek! BBQ - 10/10, enyhén pikáns, nyammm Hagymás-sajtos - lágyabb, de szintén nagyon finom

Remek íz

Tökéletes, omg!

Enyhén csípős, nagyon finom és laktató. Ajánlom.

K survivoru tetején

Nagyon finom, tényleg szuper 👍

Az összes 39 vélemény megjelenítése