BIO Fehér mandulavaj blansírozott mandulából - vélemények

Írj véleményt
4,6
125 értékelés

Kiváló, csodálatos mandulavaj.

Luxus! Cikóriasziruppal kombinálva az új függőségem :D

Finom, krémes, újra meg fogom venni

Ízletes, hűtőszekrényben tárolva is folyékony marad.

Kiváló, kásákhoz és desszertekhez adom.

Nagyon finom, és kellemesen folyékony állagú, így könnyen ráönthető joghurtra vagy belekeverhető süteményekbe.

A vaj kiváló ízű és krémes állagú. Önmagában is nagyszerű.

Jó magvaj, nagyon finom ízű, kiváló összetétel.

Finom, ízletes.

oh wow!!! olyan íze van, mint egy kinder beuno belsejének, olyan gyönyörű és finom, mint egy élvezet🤩

Az összes 33 vélemény megjelenítése