Alexandra Botting

Szuper finom, remekül feldobja a salátákat

Kellemes íz, nem túl édes.

Nagyon finom, és nagyobb, mint amire számítottam.

Remekül használható joghurt, zabkása vagy akár fagylalt feltéteként is!

Egyszerűen isteni