Workout Thong - vélemények
Nagyon csalódott vagyok a rosszul elkészített mérettáblázat miatt, amelynek áttekinthető útmutatónak kellene lennie a megfelelő méret kiválasztásához. A táblázat alapján választottam, és az eredmény az lett, hogy apró bugyik érkeztek, amelyek nem felelnek meg a táblázat szerinti méreteknek (lemértem magam és a bugyikat is). Egyébként a minőségük elfogadhatónak tűnik. A fazon magas derekú, de értelmetlenül keskeny gumival, ami bevág és előnytelen vágásokat eredményez a testen. Ami azonban a legjobban zavar, az a valóban rosszul elkészített mérettáblázat.
Extrém kicsi, S méretet hordok, és az L-XL egy kicsit szűkebb rám. Kár, mert egyébként szuperek lennének.
Az első darabot 2 viselés után reklamálnom kellett, mert teljesen felbomlott a varrás, de mivel nagyon jók, adok nekik még egy esélyt. Normál esetben nem hordok tangát, de futáshoz szuperek, és egyáltalán nem érzem, hogy rajtam vannak. Azt javaslom, hogy inkább nagyobb méretet válassz, én normál esetben 38/M-et hordok, de L/XL-ben jobban érzem magam.
Bolypásodnak. A funkciójukat betöltik, de a minőségük nem túl jó.
Attól tartottam, hogy kellemetlen anyagból lesznek, de tökéletesek. Szuper szabás, szépen állnak.
Jól illeszkedik M méretre
Általában S/M méretet hordok, ezekből azonban örülök, hogy az M/L-t választottam. Jól illeszkednek és kényelmesek sportolás közben.
Bár egy kicsit nagyobb rám, egyáltalán nem zavar. Kényelmes és az anyaga szuper.
Inkább kisebb, de kellően rugalmas.
Tökéletesen illeszkedik, isteni edzéshez és mindennapi viselethez egyaránt. Csak ajánlani tudom.