Workout Organic Ankle Socks - vélemények

Írj véleményt
4,8
170 értékelés

Méretben megfelelő, nem csúsznak teniszezés közben, és kényelmesek.

Minőség, kiválóan viselhető.

A legjobb zokni ☝️

A zoknik kellemes anyagból készültek, nagyon jól szellőznek, jól illeszkednek és nem csúsznak.

Nagyon kényelmesek, tökéletesek az edzéshez, kivéve, hogy az első használat után a zoknik gyűrődnek.

A zokni kényelmes és jól viselhető, de én kerülöm őket, mert szőrszálakat hullatnak, és mindig teljesen feketén hagyják a lábam. Ezt nem vártam a sportzokniktól.

Abszolút tökéletes zokni

Nagyon kényelmes, jó minőségű, nem zsugorodik sokat mosás után 🙂

Szuper könnyű és lélegző zokni sportoláshoz. :)

Egészen szép zoknik, de még sok mosás után is szivárog belőlük az anyag, és a lábam mindenhol ott van rajtuk.

Az összes 41 vélemény megjelenítése