Workout Organic Ankle Socks - vélemények
Méretben megfelelő, nem csúsznak teniszezés közben, és kényelmesek.
Minőség, kiválóan viselhető.
A legjobb zokni ☝️
A zoknik kellemes anyagból készültek, nagyon jól szellőznek, jól illeszkednek és nem csúsznak.
Nagyon kényelmesek, tökéletesek az edzéshez, kivéve, hogy az első használat után a zoknik gyűrődnek.
A zokni kényelmes és jól viselhető, de én kerülöm őket, mert szőrszálakat hullatnak, és mindig teljesen feketén hagyják a lábam. Ezt nem vártam a sportzokniktól.
Abszolút tökéletes zokni
Nagyon kényelmes, jó minőségű, nem zsugorodik sokat mosás után 🙂
Szuper könnyű és lélegző zokni sportoláshoz. :)
Egészen szép zoknik, de még sok mosás után is szivárog belőlük az anyag, és a lábam mindenhol ott van rajtuk.