Vegán Protein Crispies - vélemények
Oké, de egy kicsit vegyszeres az utóíze, és az áruk elég magas a hatékonyságukhoz képest.
Szenzációs tápanyag értékek, változatos felhasználhatóság, semleges íz és jó ropogós!:)
Szeretem a borsóból készült termékeket, de ezek a Crispies egyáltalán nem jók. Ráadásul olyan szaguk van, mint a tápnak.
Ezeket a ropogósokat házi készítésű édességekhez használtam, mert tökéletes ropogósságot adnak! Remek kiegészítő házi fehérjegolyókhoz, szeletekhez és joghurtos tálakhoz.
Remekül használható joghurt, zabkása vagy akár fagylalt feltéteként is!
Ízre elég rosszak, de kellemes ropogósságot adnak, és ha joghurtos tálban egy kis mézzel vagy édesítőszerrel használod őket, akkor egészen rendben vannak.
Tökéletes ropogósságot ad a joghurtos táljaimhoz!
Kiváló fehérjeforrás vegánoknak, ízletes, joghurtba müzli alternatívájaként is alkalmas.
Szerintem is nagyon jó, és sok fehérje van benne! 💪
szuper, ropogós