Protein Granola - vélemények

Írj véleményt
4,8
1635 értékelés

Csodálatos íz, nem túl édes. Ajánlom megkóstolni.

Fehér joghurttal és öntettel kombinálva a legjobb uzsonna vagy reggeli.

A Vilgain most sem okozott csalódást

Annyira finom és ropogós!!! Az első rendelésemnél sajnos nem voltak benne a képen látható és ígért nagyobb fürtök, hanem minden olyan volt, mint a „sima” müzli (=egyáltalán nem voltak fürtök :/)

A ropogós fahéjas íz isteni finom! A sós karamell nekem egy kicsit műízűnek tűnt. Kár, hogy nincs vegán fahéjas változat.

A fahéjas a kedvencem, a pisztáciás is nagyon finom, a sós karamell a leggyengébb... összességében imádom ezeket a granolákat, az összetevők abszolút top.

Kicsit drágább, de jó :)

Kiváló, minden reggel ezt reggelizem

Ez a granola nemcsak finom, hanem mindössze 7 összetevőt tartalmaz, ami manapság ritkaság a granolák között. Az íze kiváló, és a fürtök hatalmasak! Minden hónapban rendelek belőle – igazi alapdarab a kamrámban.

Olyan finom! A ropogós fahéj a kedvencem, és igazán kellemesen ropogós!

Az összes 408 vélemény megjelenítése