Protein Granola - vélemények
Fehér joghurttal és öntettel kombinálva a legjobb uzsonna vagy reggeli.
Annyira finom és ropogós!!! Az első rendelésemnél sajnos nem voltak benne a képen látható és ígért nagyobb fürtök, hanem minden olyan volt, mint a „sima” müzli (=egyáltalán nem voltak fürtök :/)
A ropogós fahéjas íz isteni finom! A sós karamell nekem egy kicsit műízűnek tűnt. Kár, hogy nincs vegán fahéjas változat.
A fahéjas a kedvencem, a pisztáciás is nagyon finom, a sós karamell a leggyengébb... összességében imádom ezeket a granolákat, az összetevők abszolút top.
Ez a granola nemcsak finom, hanem mindössze 7 összetevőt tartalmaz, ami manapság ritkaság a granolák között. Az íze kiváló, és a fürtök hatalmasak! Minden hónapban rendelek belőle – igazi alapdarab a kamrámban.