Prebiotic Topping - vélemények

Írj véleményt
4,8
2100 értékelés

Az erdei gyümölcs tényleg nagyon finom.

Tényleg nagyon finom, sosem gondoltam volna. A juharszirup azonban már elég édes, a csoki és az eper íze pedig igazán természetes!!!

Szuper íz, bár elég kemény, de ehhez már hozzászoktam.

Nagyon-nagyon finom.

Kiváló, nem túl édes

Finom, az én ízlésemnek talán kissé édesebb is.

Szuper topping! Szívesen használom zabkására 😊

finom, sűrű

Kiváló ízű és összetételű

Finom! Nagyon édes, de nem túlzó, ha mértékkel használjuk. Remek íz. Egyetlen panaszom, hogy hidegen kissé nehéz kinyomni.

Az összes 555 vélemény megjelenítése