Prebiotic Topping - vélemények
Írj véleményt
4,8
2100 értékelés
Meggy
értékelte ezt a terméket
Ellenőrzött vásárlás
7 nappal ezelőtt
Szlovák nyelvből fordítva
●
ID: Rac3105511fe69a7e
Judith
értékelte ezt a terméket
Ellenőrzött vásárlás
9 nappal ezelőtt
Német nyelvből fordítva
●
ID: Rab59d7fc80e1cd29
Tényleg nagyon finom, sosem gondoltam volna. A juharszirup azonban már elég édes, a csoki és az eper íze pedig igazán természetes!!!
Lucie
értékelte ezt a terméket
Ellenőrzött vásárlás
11 nappal ezelőtt
Cseh nyelvből fordítva
●
ID: R97947559619b86f0
Helena
értékelte ezt a terméket
Ellenőrzött vásárlás
20 nappal ezelőtt
Cseh nyelvből fordítva
●
ID: R8774a57425162501
Eva
értékelte ezt a terméket
Ellenőrzött vásárlás
21 nappal ezelőtt
Cseh nyelvből fordítva
●
ID: Ra8803e77d89b2c8c
Eliška
értékelte ezt a terméket
Ellenőrzött vásárlás
28 nappal ezelőtt
Szlovák nyelvből fordítva
●
ID: Raefcfbc6686f9705
Eliška
értékelte ezt a terméket
Ellenőrzött vásárlás
29 nappal ezelőtt
Cseh nyelvből fordítva
●
ID: Ra7ab7eaa500422e0
Jana
értékelte ezt a terméket
Ellenőrzött vásárlás
egy hónapja
Szlovák nyelvből fordítva
●
ID: Rbfcfbad2e7a2db4c
Iveta
értékelte ezt a terméket
Ellenőrzött vásárlás
egy hónapja
Szlovák nyelvből fordítva
●
ID: Ra81a09ede6634f7f
Julia
értékelte ezt a terméket
Ellenőrzött vásárlás
egy hónapja
Angol nyelvből fordítva
●
ID: Ra052906b3a1c7af4
Finom! Nagyon édes, de nem túlzó, ha mértékkel használjuk. Remek íz. Egyetlen panaszom, hogy hidegen kissé nehéz kinyomni.
Az összes 555 vélemény megjelenítése