BIO Pizza Grande - vélemények

Írj véleményt
4,9
50 értékelés

Remek választás gyors ebédnek vagy vacsorának, amikor nincs kedved főzni. Ízre az egyik legjobb tészta.

Sütés után a szélek szépen megbarnulnak 😊 mi is gyakran használjuk otthon ezeket a pizzákat, nagyszerű megoldás, ha nincs kedved főzni vagy nincs sok időd 🙏🏻 bármivel feldobhatod, amit otthon találsz, és tökéletesen el lehet használni a maradék ételeket is a tetején ✌🏼

Kiváló pizzatészta-alap, az egész családnak ízlik. Ez lesz a mi állandó választásunk.

Ízletes

A legjobb pizza a Vilgaintól!

Kiváló pizzapótló, az egyik kedvencem ☺️

Teljesen tökéletes, ízletes pizza, puha, finom, nem esik szét.

Ízletes pizzatészta.

Lejárt szavatosságú terméket kaptam.

Remek. Kiváló íz, ideális méret és gyors elkészítés.

Az összes 16 vélemény megjelenítése