BIO Pizza Grande - vélemények
Remek választás gyors ebédnek vagy vacsorának, amikor nincs kedved főzni. Ízre az egyik legjobb tészta.
Sütés után a szélek szépen megbarnulnak 😊 mi is gyakran használjuk otthon ezeket a pizzákat, nagyszerű megoldás, ha nincs kedved főzni vagy nincs sok időd 🙏🏻 bármivel feldobhatod, amit otthon találsz, és tökéletesen el lehet használni a maradék ételeket is a tetején ✌🏼
Kiváló pizzatészta-alap, az egész családnak ízlik. Ez lesz a mi állandó választásunk.
Ízletes
A legjobb pizza a Vilgaintól!
Kiváló pizzapótló, az egyik kedvencem ☺️
Teljesen tökéletes, ízletes pizza, puha, finom, nem esik szét.
Ízletes pizzatészta.
Lejárt szavatosságú terméket kaptam.
Remek. Kiváló íz, ideális méret és gyors elkészítés.