Meal Shake - vélemények

Írj véleményt
4,6
207 értékelés

Nem édes, mégis finom.

Tényleg finom, és jól oldódik

Nagyon szeretem a Vilgain-t, de ez a termék ízre egyáltalán nem jó…

Ízre borzalmas, nem lehet összehasonlítani a csokoládés változattal.

Kiváló, nincs semmi kifogásolnivaló.

Számomra finom és kiváló.

Szuper segítség, amikor nincs idő rendes ételre. Igaz, ez csak egy kis időre telít el, de betölti a szerepét. A creamy oats íz szuper.

Nincs nagyon erős ízük, és nem túl édesek. Meg kell szokni, ha valaki máshoz volt hozzászokva. Viszont nagyon jól oldódnak.

Teljes értékű táplálékot kerestem, amikor a munkahelyemen nincs időm ebédelni, és azt kell mondanom, hogy elégedett vagyok. Az első shake-nél azt gondoltam, hogy ízre talán nem fog menni, de egy kicsivel több vizet adtam hozzá, és szuper lett, a második shake már tényleg ízlett. Szívesen kipróbálok más ízeket is.

Nagyon jó, de nem vagyok nagy rajongója az étkezéshelyettesítőknek, így lehet, hogy nem nekem való. Másoknak viszont ajánlanám ezt a terméket, ha gyors és könnyen fogyasztható alternatívát keresnek. Nagyon egészséges zsírokkal érkezett, ami lenyűgöző.

Az összes 73 vélemény megjelenítése