Haj, bőr és köröm komplex - vélemények
Szuperül segít
Szülés után erősen hullani kezdett a hajam, a bőröm fáradtnak, dehidratáltnak és élettelennek tűnt. Néhány hét Vilgain Hair, Nails & Skin használat után észrevettem, hogy sokkal kevesebb hajam hullik, új „babahajak” kezdtek nőni, és a bőröm láthatóan egészségesebb és egységesebb lett. Nagyra értékelem a minőségi összetételt felesleges adalékok nélkül, valamint azt, hogy a termék könnyen szedhető. Kisgyermekes anyukaként olyan termékeket keresek, amelyek valóban működnek, és ez a mindennapi rutinom részévé vált. Számomra ez az egyik legjobb étrend-kiegészítő, amit szülés után kipróbáltam. Minden anyukának ajánlom, aki szeretné támogatni haja, körmei és bőre egészségét. ✨💙
Ajándék volt anyukámnak, azt mondta, hogy jó termék.
Most rendeltem meg csak a második csomagot, ezeknek a vitaminoknak időre van szükségük.
Megjelentek a babahajak, és megszűnt a hajhullás. Szuper
Top termék 🙏👌🤎. Segített megerősíteni a körmeimet, és valóban megállította a rendkívül erős hajhullást is. Minden reggel egy marék hajat szedtem össze a párnáról, de ez a kúra után csak néha találok egy-két szálat 🙏, szóval tényleg mindenkinek ajánlom. Korábban próbáltam cinket és B-vitaminokat is, de semmi sem segített. Viszont ezt tényleg rendszeresen kell szedni, és csak a kúra végére látszik meg az eredmény.
Szuper, elkezdtek nőni a körmeim, és javult a bőröm.
Talán ez az első hajápoló étrend-kiegészítő, amelynél valóban látok változásokat. Elkezdtek kinőni a babahajaim, javult a bőröm, és nem törnek a körmeim. Ajánlom.
Egy hónappal a felbontás után a kapszulák elkezdtek összetapadni és besárgultak, pedig az ajánlásoknak megfelelően voltak tárolva… Számomra csalódás, jobb minőséget és stabilitást vártam a terméktől.
Már a második csomagot is elfogyasztottam, és rendelni fogom a harmadikat, a készítmény valóban segített a hajhullásomon, sokkal kevesebb hajam hullik. De kitartás kell hozzá, ne várjon senki csodát 14 nap alatt. A hajnak mindig legalább 2-3 hónapra van szüksége, ha étrend-kiegészítőkről van szó. Nekem nem tűnik úgy, hogy nagyon büdösek lennének, nem szabad túl közel szagolni hozzájuk, egyszerűen csak kinyitom, beveszem a számba és lenyelem, mindenféle szagolgatás és kóstolgatás nélkül. Az emésztésemre sincs semmilyen negatív hatással.