Emésztőenzimek - vélemények
Nagyon szeretem, mindig van itthon. Olyan ételekhez eszem, ami nehéz, zsíros vagy éppenséggel tudom, hogy olyan étel, ami fel fog fújni és nehezen emésztem meg. Ilyen például a popcorn, puffadás és hasfájás nélkül tudom megenni, ha beszedem mellé ezt a terméket :)
Még mindig próbálgatom, de eddig minden rendben van.
tényleg működnek
Nagyon jó termék
Nálam szuper. Működnek.
Evés után sokkal jobban érzem magam.
Kinek hogy, nálam a zsírok nem igazán működnek, már 14 napja szedem, és mindig nehéznek érzem a gyomromat, aztán ez elmúlik még diétás étel után is. Másikat fogok keresni.
segített az emésztésben
Egy nagyon jó termék!
az összetétele kellemes, de sajnos hosszabb idő után sem tapasztalok semmilyen változást/javulást, így a jótékony hatásokat nem tudom teljesen megerősíteni. de valószínűleg nem árt :)