Emésztőenzimek - vélemények

Írj véleményt
4,8
298 értékelés

Nagyon szeretem, mindig van itthon. Olyan ételekhez eszem, ami nehéz, zsíros vagy éppenséggel tudom, hogy olyan étel, ami fel fog fújni és nehezen emésztem meg. Ilyen például a popcorn, puffadás és hasfájás nélkül tudom megenni, ha beszedem mellé ezt a terméket :)

Még mindig próbálgatom, de eddig minden rendben van.

tényleg működnek

Nagyon jó termék

Nálam szuper. Működnek.

Evés után sokkal jobban érzem magam.

Kinek hogy, nálam a zsírok nem igazán működnek, már 14 napja szedem, és mindig nehéznek érzem a gyomromat, aztán ez elmúlik még diétás étel után is. Másikat fogok keresni.

segített az emésztésben

Egy nagyon jó termék!

az összetétele kellemes, de sajnos hosszabb idő után sem tapasztalok semmilyen változást/javulást, így a jótékony hatásokat nem tudom teljesen megerősíteni. de valószínűleg nem árt :)

Az összes 78 vélemény megjelenítése