Egyperces fehérjés rizskása - vélemények

Írj véleményt
4,7
677 értékelés

Már rég ettem ilyen finom kását.

A legjobb rizskása, amit valaha ettem. A tetejére egy kis görög joghurtot és mogyoróvajat teszek. Ez a kombináció tényleg mennyei.

nagyon finom, a mogyoróvaj messze a legjobb íz

Ízre rendben van, de nehezen keverhető el.

Ez a kása nekem nem igazán ízlik, túl erősen érződik benne a kókusz.

Remek íz és állag!

Őszintén szólva nagyon finom az íze, tetszik, hogy valóban tartalmaz csokoládé darabokat, de elég drága, tekintve hogy csak 4 adag van a csomagban, és az állaga nem túl étvágygerjesztő.

Lehetne finomabbra őrölve. Zavar, hogy nincs benne egész rizs.

Ízre tökéletes, de az állaga rosszabb. Nem sikerül csomómentesre kevernem. Lehet, hogy valamit rosszul csinálok, de kár érte.

A legjobb rizskása

Az összes 169 vélemény megjelenítése