BIO Coconut Bar - vélemények

Írj véleményt
4,6
390 értékelés

Remek kókuszos íz! 🥥

Kiváló szelet

Imádom ezeket! Az abszolút kedvenceim közé tartoznak. Olyan, mint egy Bounty szelet, de nincs benne semmilyen kellemetlen összetevő vagy keserű csokibevonat. Lehetnének talán egy kicsit szaftosabbak, de már így is nagyon elégedett vagyok velük.

ez nem a kedvenc szeleteim közé tartozik

nagyon finom, lehetne benne egy kis étcsokoládé, úgy lenne tökéletes

Ez szuper, oké.

Nagyon finom ízű, de eléggé morzsálódik.

nagyon jó

Kellemesen meglepett, tényleg nagyon jó szelet, főleg ízre.

Kiváló kókuszos szelet

Az összes 88 vélemény megjelenítése