Clear Whey Isolate - vélemények

Írj véleményt
4,5
2186 értékelés

Próbára vettem, de nem ízlett. Rendszeresen vásárolok Önöknél fehérjét, de ezt többet nem fogom. 😟 Ez persze nem jelenti azt, hogy másnak ne ízlene. 😉

Frissítő.

Ízre valóban nagyon finom, fogyasztás után enyhe utóíze van, de ez semmi a hagyományos tejsavófehérjéhez képest.

Szeretem a clear fehérjéket, de sajnos ez még mindig tartalmazza azt a kellemetlen utóízt. Nyáron jéggel és lime-mal fogom kipróbálni, és hiszem, hogy úgy jobb lesz.

Olyan kiváló, mint az összes többi íz.

Ez a csomag ideális új fehérje ízek kipróbálásához.

Frissítő

Finom és frissítő, tökéletes a nyárra.

Szuper! Más ízeket is kipróbálok. Annak, aki nem tudja meginni a hagyományos fehérjéket, ez igazi áttörés!

Kiváló, italnak használom, joghurtba szórom, süteményekhez adom.

Az összes 698 vélemény megjelenítése