Clear Plant Protein - vélemények

Írj véleményt
4,1
62 értékelés

Az állaga szuper, sajnos a mangós íze számomra borzasztó! Szívesen vennék ebből natúr változatot amit citromlével ízesíthetnék magamnak! A másikat is kipróbálnám, jó lenne belőle egy adagos kiszerelés…

Számomra ez a legfinomabb clear protein.

A barackos tea ízesítésű változat vegánként egyszerűen fantasztikus. A mangó-narancs íznek viszont elég keserű utóíze van.

Tényleg van olyan, aki ennyire extrém édességet preferál? Számomra ez hihetetlennek tűnik, és nem értem az okokat, sokkal jobban örülnék, ha csak aromák lennének édes íz nélkül, vagy legalább fele adagban. Tényleg csak úgy lehet meginni, ha egy literre hígítom, és még így is elég édes az ízlésemhez képest. Kérem 🙏 hallgasson meg valaki, és készítsenek legalább egy próbaadagot édesítőszer nélkül, szívesen édesítem magamnak, ha szükséges. Az állaga egyébként teljesen rendben van, igazi nyári ital. És ha kreatinnal együtt állni hagyom, akkor sincs benne egyetlen csomó vagy kreatin-szemcse sem.

szerintem szuper íz

Jól és gyorsan oldódik, nincs csomó. Az íze kellemetlen, és nehezemre esik meginni.

Egyértelműen a legfinomabb fehérje.

Ez az ital mindig a kosaramban van!!!

Nagyon finom

Olyan íze van, mint egy limonádénak. Számomra jó fehérje. Nagyon érzékeny a gyomrom, és sem a tejsavó, sem a mesterséges édesítőszerek – főleg a szukralóz – nem megfelelőek számomra, ezért ez a fehérje tökéletes választás nekem. A mangó-narancs íz jó, de lehetne egy kicsit kevésbé savanyú. Fél adagot szoktam fogyasztani, különben égne a gyomrom.

Az összes 33 vélemény megjelenítése