BIO teljes kőrlésű zabkenyér - vélemények

Írj véleményt
4,6
141 értékelés

Nagyon szeretem a Vilgain tartós pékáruit, mindig tartok otthon belőlük néhányat tartalékban. Felbontás után zárható IKEA zsákban tárolom a hűtőben, és a kenyér simán eláll akár 7 napig is. Sósan és édesen is finom.

Ízre valóban kiváló.

Ízletes rozskenyér

Mindig tartok belőle tartalékot minden konyhában. Gyors és egészséges snack, ideális Cottage sajttal vagy minőségi sonkával. De vigyázz, amint felnyitod, a bio minőség miatt gyorsan romlik. Meg kell enned!

ízletes

A legjobb kenyér

Top termék nagyon finom

Finom kenyér, ilyen kenyeret még a boltban sem kapok.

Hosszú élettartamú. Ízletes.

Reggelire ajánlom ezt a fajta süteményt, jóllakott, de ugyanakkor nem nehéz. Jó választás, gyakorlatilag mindenhez illik.

Az összes 27 vélemény megjelenítése