BIO Oat Sticks - vélemények

Írj véleményt
4,5
530 értékelés

Olyan az ízük, mint a Bohémia termékeké

Egyáltalán nem vártam, hogy ilyen jó lesz, mint hogy halo?!?! Rendszeresen rendelek, top nasi

Nekem egyáltalán nem ízlett. Íztelen :D

Egészséges nassolás.

Új függőség

Nem voltak rosszak, de nem is nyűgöztek le... 🙂

Nagyon finom szeletek, de teljesen összetörve érkeztek.

finom snack

Jó finomság vagy uzsonna útközben.

A gyors nassolási vágy csillapítására remekül

Az összes 110 vélemény megjelenítése