BIO Fermentált zöldségek - vélemények

Írj véleményt
4,5
338 értékelés

Ez egyáltalán nem sikerült, én mint nagy kimchi rajongó, tényleg csalódtam... Semmi csípősség, a darabok egyáltalán nem ropogósak, most olvasom, hogy ez ráadásul pasztőrözött is, így az erjesztés előnye semmi 😳 Felbontás után az illata és igazából egy kicsit az íze is inkább csalamádéra emlékeztetett, mint kimchire. Ennyi pénzért katasztrófa.👎🏻

Nem olyan csípős, mint a többi koreai, ezért 6 csillagot adok.

egyáltalán nem csípős

Azt hiszem, már ettem finomabbat is.

Ezt valahogy nem igazán sikerült... :/

Ez eddig az első kimcsi, amit meg tudok enni, ami szuper! :)

igazi csúcs

Szuper finom

Ez nagyon egyéni, de számomra eddig ez a legjobb kimchi, amit valaha ettem.

A legjobb kimcsi, pedig már sokfélét kipróbáltam.

Az összes 106 vélemény megjelenítése