BIO Medjool datolya - vélemények

Írj véleményt
4,9
186 értékelés

a legjobb datolya, amit valaha ettem! :)

Édes, lédús, kiváló

Az én értékelésemhez a csillagok nem elegendőek, 10-et adnék!

Nagy darabok. Más márkákhoz képest érzésre nagyobbak és édesebbek.

nagyon jók

Hihetetlenül finom és édes. Elég egy kis darab, és az édesség utáni vágy kielégül :). Maximális elégedettség sütéshez való felhasználáskor is.

A legjobb datolya, amit valaha ettem

Más datolyát, mint a Medjool, már nem veszek... ezek puhák, édesek, és kiválóak gyors nassolnivalónak, például mogyoróvajjal és csokoládéval, vagy akár vegán karamellához is :)

A legjobb datolya 😍

Kiváló, édes, puha, teljesen el vagyok ragadtatva tőlük.

Az összes 44 vélemény megjelenítése