Megettem őket körülbelül 5 perc alatt lmao😭muszáj újra rendelnem
Imádom, minden reggel tudnám enni.
Kiváló szárított mangó, egyáltalán nem túl édes🥭
Nyugodtan fogadd el a sütiket🍪 - ez segít kényelmesebbé tenni a vásárlási élményt azáltal, hogy a kosaradban hagyja a termékeket, emlékszik a bejelentkezésedre és biztosítja, hogy az egész folyamat zökkenőmentesen menjen. Bővebb tájékoztatás
English
Deutsch
Polski
Magyar
Română
Slovenčina
Čeština