– nagy, szaftos húsdarabok, magas fehérjetartalom
BIO extra szűz olívaolajban
225
Értékelés 4.8/5, 225 recenzję
600 Ft-tól
Eredeti ár: 750 Ft
(666,67 Ft-tól / 100 g)
-2 %
A hét akciója
Cukormentes ketchup
– csak 7 természetes összetevőből, hagyományos kézműves eljárással, lágy állaggal, tartósítószer nélkül
310 g
129
Értékelés 4.5/5, 129 recenzję
792 Ft
Eredeti ár: 810 Ft
(255,48 Ft / 100 g)
-20 %
A hét akciója
Csirkemell
– nagy darabokra vágott sovány hús, ellenőrzött gazdaságokból, tartósítószer nélkül
Sóval és borssal 300 g (3 x 100 g)
519
Értékelés 4.8/5, 519 recenzję
2 712 Ft
Eredeti ár: 3 390 Ft
(904 Ft / 100 g)
-14 %
A hét akciója
BIO edamame
– fiatal, magas fehérjetartalmú szójabab, azonnali fogyasztásra kész, gyorsan gazdagítja bármely ételt
200 g
16
Értékelés 4.4/5, 16 recenzję
672 Ft
Eredeti ár: 790 Ft
(336 Ft / 100 g)
-14 %
A hét akciója
BIO hüvelyes tészta
– BIO minőségben, gluténmentes, villámgyors elkészítés 8 percen belül
Csicseriborsó gnocchetti 250 g
40
Értékelés 4.1/5, 40 recenzję
1 012 Ft
Eredeti ár: 1 190 Ft
(404,80 Ft / 100 g)
-14 %
A hét akciója
BIO Fermentált zöldségek
– finom, enyhén pikáns íz, alacsony kalóriatartalom, tartósítószer nélkül
Koreai kimchi 350 g
112
Értékelés 4.2/5, 112 recenzję
3 732 Ft
Eredeti ár: 4 390 Ft
(1 066,29 Ft / 100 g)
Előnyös ár
A hét akciója
Falafel
– magas növényi fehérjetartalom, egy csomag 20 golyóhoz elegendő, vegán és gluténmentes
200 g
86
Értékelés 4.7/5, 86 recenzję
757 Ft
(378,50 Ft / 100 g)
-14 %
A hét akciója
BIO Csirke alaplé só nélkül
– legalább 500 g húsból és csontokból készült, akár 5 l leves egy csomagolásban, helyi BIO hozzávalókból
515 ml
34
Értékelés 4.0/5, 34 recenzję
2 627 Ft
Eredeti ár: 3 090 Ft
(510,10 Ft / 100 ml)
-14 %
A hét akciója
BIO Marha alaplé só nélkül
– legalább 500 g húsból és csontokból készült, akár 5 l leves egy csomagolásban, helyi BIO-hozzávalókból
515 ml
41
Értékelés 3.3/5, 41 recenzję
2 627 Ft
Eredeti ár: 3 090 Ft
(510,10 Ft / 100 ml)
-14 %
A hét akciója
Marha erőleves-koncentrátum
– levesekhez és mártásokhoz való ízesítő, a tartalom több mint ¾‑ét marhahús alkotja, egy csomag akár 8 liter alapléhez elegendő, tartósítószer nélkül
300 g
36
Értékelés 4.6/5, 36 recenzję
2 542 Ft
Eredeti ár: 2 990 Ft
(847,33 Ft / 100 g)
-20 %
A hét akciója
BIO extra szűz olívaolaj
– hidegen sajtolva egy görög családi gazdaság válogatott olajbogyófajtáiból
750 ml
72
Értékelés 4.8/5, 72 recenzję
5 272 Ft
Eredeti ár: 6 590 Ft
(702,93 Ft / 100 ml)
-14 %
A hét akciója
BIO Panko morzsa
– háromféle liszt keveréke az extra ropogásért, 100%-ban organikus, gluténmentes, cukor hozzáadása nélkül
200 g
26
Értékelés 4.9/5, 26 recenzję
1 097 Ft
Eredeti ár: 1 290 Ft
(548,50 Ft / 100 g)
-14 %
A hét akciója
Ghí
– cseh és szlovák tejből készült, főzéshez és sütéshez alkalmas tisztított vaj
500 ml
70
Értékelés 4.9/5, 70 recenzję
5 432 Ft
Eredeti ár: 6 390 Ft
(1 086,40 Ft / 100 ml)
-14 %
A hét akciója
BIO Jázmin rizs
– virágzó virágok, diófélék és pattogatott kukorica illatú köret
1 000 g
34
Értékelés 5.0/5, 34 recenzję
1 947 Ft
Eredeti ár: 2 290 Ft
(194,70 Ft / 100 g)
-14 %
A hét akciója
Rózsaszín himalája só
– tiszta, értékes só Pakisztánból, konyhai és fürdőszobai felhasználásra
1 000 g
2 ízek
64
Értékelés 4.9/5, 64 recenzję
842 Ft-tól
Eredeti ár: 990 Ft
(84,20 Ft-tól / 100 g)
-14 %
A hét akciója
Pulykamell
– Nagy darabokra vágott, zamatos baromfihús, becsületes, etikus gazdaságokból, azonnali fogyasztásra alkalmas
Sóval és borssal 300 g (3 x 100 g)
218
Értékelés 4.8/5, 218 recenzję
2 627 Ft
Eredeti ár: 3 090 Ft
(875,67 Ft / 100 g)
-14 %
A hét akciója
Zöldségleves
– koncentrált íz, extra szűz olívaolajjal, 89% zöldségből, tartósítószerek és aromák nélkül
300 g
35
Értékelés 5.0/5, 35 recenzję
2 797 Ft
Eredeti ár: 3 290 Ft
(932,33 Ft / 100 g)
-23 %
A hét akciója
Vadlazac filék
– tiszta Keta lazacfilé, a Csendes-óceán vizeiben halászva, teljes értékű fehérje forrás, mesterséges tartósítószerek nélkül
Paradicsomszószban 120 g
35
Értékelés 4.4/5, 35 recenzję
1 604 Ft
Eredeti ár: 2 090 Ft
(1 336,67 Ft / 100 g)
-14 %
A hét akciója
Csirkemell sós lében
– nagy darab lédús hús azonnali fogyasztásra, ellenőrzött gazdaságokból, tartósítószer nélkül
Sóval és borssal 500 g
17
Értékelés 4.8/5, 17 recenzję
4 242 Ft
Eredeti ár: 4 990 Ft
(848,40 Ft / 100 g)
-14 %
A hét akciója
BIO hüvelyes tészta
– BIO minőségben, gluténmentes, villámgyors elkészítés 8 percen belül
Vöröslencse fusilli 250 g
34
Értékelés 4.6/5, 34 recenzję
1 012 Ft
Eredeti ár: 1 190 Ft
(404,80 Ft / 100 g)
-14 %
A hét akciója
BIO hüvelyes tészta
– BIO minőségben, gluténmentes, villámgyors elkészítés 8 percen belül
Borsó penne 250 g
21
Értékelés 4.6/5, 21 recenzję
1 012 Ft
Eredeti ár: 1 190 Ft
(404,80 Ft / 100 g)
-14 %
A hét akciója
BIO hüvelyes tészta
– BIO minőségben, gluténmentes, villámgyors elkészítés 8 percen belül
Vöröslencse tagliatelle 250 g
23
Értékelés 4.7/5, 23 recenzję
1 012 Ft
Eredeti ár: 1 190 Ft
(404,80 Ft / 100 g)
-14 %
A hét akciója
Olivy BIO
– kiegyensúlyozott ízzel és szilárd állaggal, mag nélkül a kényelmes főzéshez és közvetlen fogyasztáshoz
Zöld 340 g
15
Értékelés 5.0/5, 15 recenzję
1 777 Ft
Eredeti ár: 2 090 Ft
(522,65 Ft / 100 g)
-10 %
A hét akciója
BIO ketchup
– keményítő nélkül, sűrű a magas paradicsom tartalomnak köszönhetően, csak 5 összetevő
450 ml
9
Értékelés 4.9/5, 9 recenzję
1 521 Ft
Eredeti ár: 1 690 Ft
(338 Ft / 100 ml)
-12 %
A hét akciója
Bulgur
– könnyen emészthető, enyhén mogyoróízű liszttermék
500 g
11
Értékelés 4.9/5, 11 recenzję
695 Ft
Eredeti ár: 790 Ft
(139 Ft / 100 g)
-14 %
A hét akciója
Vöröslencse
– könnyen emészthető, fehérjében és rostban gazdag, GMO-mentes
500 g
10
Értékelés 4.5/5, 10 recenzję
757 Ft
Eredeti ár: 890 Ft
(151,40 Ft / 100 g)
-14 %
A hét akciója
Beluga fekete lencse
– tele fehérjével és rosttal, gyors elkészítés áztatás nélkül
300 g
16
Értékelés 4.5/5, 16 recenzję
672 Ft
Eredeti ár: 790 Ft
(224 Ft / 100 g)
-14 %
A hét akciója
BIO Zöldség alaplé só nélkül
– az alapot 92% főtt zöldség alkotja, akár 5 liter leves is készíthető belőle, só és tartósítószerek nélkül
515 ml
10
Értékelés 3.0/5, 10 recenzję
2 627 Ft
Eredeti ár: 3 090 Ft
(510,10 Ft / 100 ml)
-12 %
A hét akciója
Tengeri só
– gourmet íz, finomítatlan, Görögország védett területeiről
Finom szemű 1 000 g
81
Értékelés 4.9/5, 81 recenzję
1 047 Ft
Eredeti ár: 1 190 Ft
(104,70 Ft / 100 g)
-12 %
A hét akciója
Marhahús curry
– R2E Thai stílusú hús, laktató és fehérjedús, friss alapanyagokból, tartósítószerek és mesterséges adalékanyagok nélkül
400 g
29
Értékelés 4.0/5, 29 recenzję
3 247 Ft
Eredeti ár: 3 690 Ft
(811,75 Ft / 100 g)
-12 %
A hét akciója
Marhahús gombával
– R2E Stroganoff-stílusú hús, laktató és fehérjedús, friss alapanyagokból, tartósítószerek és egyéb adalékanyagok nélkül készült
400 g
19
Értékelés 4.7/5, 19 recenzję
3 335 Ft
Eredeti ár: 3 790 Ft
(833,75 Ft / 100 g)
-12 %
A hét akciója
Húsgombócok paradicsomszószban
– R2E marha- és sertéshús golyók lédús paradicsomszószban, egy csipetnyi kakukkfűvel, glutén- és mesterséges tartósítószerektől mentes
400 g
21
Értékelés 4.4/5, 21 recenzję
3 245 Ft
Eredeti ár: 3 690 Ft
(811,25 Ft / 100 g)
-14 %
A hét akciója
Grass-fed Demi Glace
– ínyenc mártások alapanyaga, fűvel táplált marhahúsból és csontokból, kizárólag természetes, kiváló minőségű alapanyagokból készül.
150 g
17
Értékelés 3.3/5, 17 recenzję
2 202 Ft
Eredeti ár: 2 590 Ft
(1 468 Ft / 100 g)
-12 %
A hét akciója
Csirkemell paprikaöntetben
– lédús, ketrecmentes gazdaságokból származó csirkedarabok könnyű paprikamártásban, gluténmentesen, tartósítószerek és sűrítőanyagok nélkül.
400 g
17
Értékelés 4.1/5, 17 recenzję
3 071 Ft
Eredeti ár: 3 490 Ft
(767,75 Ft / 100 g)
-14 %
A hét akciója
Olivy BIO
– kiegyensúlyozott ízzel és szilárd állaggal, mag nélkül a kényelmes főzéshez és közvetlen fogyasztáshoz
Kalamata 340 g
13
Értékelés 4.9/5, 13 recenzję
1 777 Ft
Eredeti ár: 2 090 Ft
(522,65 Ft / 100 g)
2. darab -30%
A hét akciója
BIO szemolina tészta tojás nélkül
– Bronzon húzott tészta, durumbúzából készült, tökéletes al dente állaggal
Spaghettonni 350 g
9
Értékelés 5.0/5, 9 recenzję
1 190 Ft
(340 Ft / 100 g)
-11 %
A hét akciója
Szárított gombák
– intenzív íz és aroma, kíméletesen, meleg levegővel szárítva a minőség megőrzése érdekében, ellenőrzött eredetű a bolgár hegyekből
Nyugodtan fogadd el a sütiket🍪 - ez segít kényelmesebbé tenni a vásárlási élményt azáltal, hogy a kosaradban hagyja a termékeket, emlékszik a bejelentkezésedre és biztosítja, hogy az egész folyamat zökkenőmentesen menjen.