Pecsétviaszgomba - vélemények
A kapszulák sötétbarna színűek és nagyon erős aromájuk van. Látható, hogy őrölt gombáról van szó, ezért nehéz megmondani, mennyire hatékony a magasabb minőségű termékekhez képest.
Egyelőre még csak rövid ideje szedem, de ismerem a reishit, így bízom benne, hogy a Vilgain-tól ez is, mint minden más, kiváló minőségű lesz.
Szuperül működik
A teljes kimerültség után, amikor július elején elestem, fáradt voltam, és nem voltam önmagam. Most már néhány napja szedem a reishit, és azt kell mondanom, hogy hosszú idő óta ma van az első nap, amikor tényleg nagyon-nagyon jól érzem magam. Köszönöm és ajánlom. :)
Nem tudom, hogy ez az oka-e, de mindjárt utolérem magam, és még nem voltam beteg.
Többször vásárolok a téli szezonra a védettséghez, elégedettek vagyunk, ajánlom, és itt biztosan jobb a minőség, mint bárhol máshol...
Tiszta minőségi termék.