3
megválaszolt kérdés
Üdvözlöm, a termék vegánként van feltüntetve, de a 7-es allergén, sajtot tartalmaz, így nem fogyasztható, ha tejallergiája vagy tejérzékenysége van. Elsősorban azért választom a vegán feliratú termékeket, hogy megbizonyosodjak arról, hogy tejmentes. Vannak más termékek is, amik tévesen vannak felcímkézve, kérem? Köszönöm szépen a válaszát.
Nincs tervben egy sós müzli diófélék nélkül, konkrétan mogyoró nélkül? Köszönöm a visszajelzéseket.
Azt szeretném kérdezni, hogy mire lehet használni?